Starszy_a specjalista_ka IT

Michael Page

Gdańsk, pomorskie

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowiksu Starszego_j specjalisty_ki IT będzie odpowiedzialna za utrzymanie oraz zarządzanie serwerami firmy na poziomie Europejskim.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest skandynawska firma prowadząca sieć sklepów z wyposażeniem domowym. W czasie swojej ponad 40 letniej działalności firma otworzyła ponad 3000 sklepów w 48 krajach zatrudniając ponad 26000 pracowników.

Opis stanowiska

Osoba na stanowisku Starszy_a Specjalista_ka IT będzie odpowiedzilna za:

  • wsparcie IT na obszarze 29 krai
  • utrzymanie oraz zarządzanie serwerami
  • zarządzenie komputerami POS
  • zarządzanie wyświetlaczami CEN (ESL)
  • udział w projektach rozwojowych na poziomie Europejskim

Profil kandydata

Poszukujemy osoby która:

  • posiada doświadczenie z obszaru administracji IT
  • posiada doświadczenie z: Debian, bash, MECM, Active Directory, PowerShell, Group Policy, Microsoft 365
  • posiada doświadczenie w pracy z POS
  • posiada doświadczenie w automatyzacji zadań
  • zna język angielski minimum na poziomie B2 - warunek konieczny, praca w międzynarodowym środowisku

Mile widziana znajomość:

  • systemów monitorowania np. Nagios
  • doświadczenie w pracy z API
  • Znajomość systemu do obsługi ESL (electronic shelf labels)

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Skandynawska kultura pracy w dynamicznie rozwijającym się środowisku
  • Możliwość rozwoju
  • Codzienne śniadania, owoce, lunche przygotowywane na miejscu
  • Laptop i telefon służbowy również do użytku prywatnego
  • Praca w stałych godzinach
  • Zniżka na produkty firmowe
  • Możliwość pracy 2x w tygodniu w formie zdalnej
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Gdańsk
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page