Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/2918

Obowiązki:

- patrolowanie parków i jego otulin,
- kontrola i przestrzeganie zakazów i ograniczeń w zakresie ochrony środowiska przyrodniczego i krajobrazu,
- konserwacja i dbałość o mienie parków,
- współpraca z organami administracji rządowej, samorządowej, instytucjami i organizacjami pozarządowymi w zakresie ochrony przyrody

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w siedzibie Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Zachodniopomorskiego, ul. Teofila Starzyńskiego 3-4, 70-506 Szczecin z dopiskiem "Dotyczy naboru 5/2022, w terminie do dnia 12 grudnia 2022 roku do godz. 15:30.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Patent sternika motorowodnego
  • Prawo jazdy kat. B
  • DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 2)
  • ZNAJOMOŚĆ ŚRODOWISKA PRZYRODNICZEGO
  • OBSŁUGA KOMPUTERA

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy: 00-000 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: LIST MOTYWACYJNY, CV, kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie, wg wzoru dostępnego na stronach www.bip.zpkwz.pl lub możliwego do pobrania w sekretariacie.Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w siedzibie Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Zachodniopomorskiego, ul. Teofila Starzyńskiego 3-4, 70-506 Szczecin z dopiskiem "Dotyczy naboru 5/2022, w terminie do dnia 12 grudnia 2022 roku do godz. 15:30.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy