Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

• odpowiedzialność za otwarcie i zamknięcie sklepu,
• organizacja pracy i podział zadań na zmianie,
• rozliczanie kasjerów i szykowanie wpłat do konwoju,
• świadomość i kontrola kosztów na zmianie,
• obsługa kasy fiskalnej,
• dbanie o należytą ekspozycję towarów,
• realizacja założonych celów sprzedażowych.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

• gotowość do pracy w systemie zmianowym,
• zaangażowanie w wykonywaną pracę,
• umiejętność współpracy w zespole,
• wysoka kultura osobista i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Prezentacja firmy

O nas: <br/> <br/>Flying Tiger Copenhagen to popularna i szybko rozwijaj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
rok
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 3 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie miesięczne, zniżki pracownicze, Multisport, opieka zdrowotna
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie