Starszy Specjalista w Wydziale Ewidencji Nieruchomości

PKP SA

Poznań, wielkopolskie

PKP SA

poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie spraw związanych z ewidencją środków trwałych gr 0.
  • ewidencjonowanie, raportowanie oraz porządkowanie danych w systemie SAP RE
  • przypisywanie środków trwałych do działek
  • sporządzanie protokołu Przyjęcia SMT na ewidencję
  • prowadzenie spraw związanych z obrotem środkami trwałymi
  • ustalanie wartości gruntu będącego w wieczystym użytkowaniu PKP S.A.
  • sporządzanie wniosków o założenie zleceń kontrolingowych
  • prowadzeniem umów PUWG w systemie SAP RE, opłat rocznych z tytułu użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowych oraz z innych spraw z tym związanych
  • prowadzenie działań w zakresie optymalizacji zobowiązań
  • uczestnictwo w postępowaniu administracyjnym prowadzonym na podstawie przepisów ustawy o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie uzyskiwania odszkodowań za nieruchomości przejęte z mocy prawa pod drogi publiczne
  • rozpatrywanie i przygotowanie projektów odpowiedzi na wystąpienia urzędów administracji samorządowej
  • przeprowadzanie wywiadów branżowych przy udziale Rejonów Administrowania i Utrzymania Nieruchomościami
  • uzgodnienie dokumentów księgowych
  • prowadzenie wymaganej sprawozdawczości
  • prowadzenie ewidencji spraw i zamówień oraz archiwizowanie dokumentacji z prowadzanych postępowań

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość zagadnień z zakresu gospodarowania nieruchomościami
  • znajomość prawa administracyjnego i kodeksu postępowania administracyjnego
  • biegła znajomość MS Office oraz umiejętność obsługi sprzętu biurowego
  • zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • sumienność
  • umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy:

  • umowę o pracę na zastępstwo
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w firmie z bogatymi tradycjami
  • udział w licznych projektach związanych z rozwojem spółek Grupy PKP
  • atrakcyjne warunki pracy i bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji
za pomocą przycisku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Informujemy, że potwierdzeniem przyjęcia Państwa aplikacji jest otrzymanie maila zwrotnego.

Nadesłanych ofert nie zwracamy.