Starszy Specjalista SEO (Poznań)

Deventon

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Deventon jest podmiotem należącym do międzynarodowego holdingu, wyspecjalizowanego w świadczeniu najwyższej jakości usług rekrutacyjnych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, globalnym zasobom wiedzy oraz innowacyjnym metodom selekcji tysiące osób zmieniło pracę na lepszą. Oferujemy bezpieczne oraz stabilne zatrudnienie.

Rekrutację przeprowadzamy dla jednej z najszybciej rozwijającej się Agencji SEO w Polsce.

Kilka słów o firmie

Zaczynali od jednoosobowej działalności dziś jest ich ponad 100 i otwierają kolejne biura.

Prawdopodobnie nigdzie indziej nie znajdziesz tak fantastycznej atmosfery, wsparcia i… automatu ze słodyczami

Klient oferuje

  • wynagrodzenie
    • 4500 – 6200 zł netto na B2B + premie
    • 4500 – 6200 zł brutto na UoP + premie
  • możliwość korzystania z firmowego transportu
  • urodzinowy dzień wolny
  • elastyczne godziny pracy
  • biblioteczka pracownicza
  • biuro przyjazne psom
  • praca w nowoczesnym, przestrzennym budynku
  •  spotkania oraz wyjazdy integracyjne
  •  wpływ na kierunek rozwoju i ostateczny kształt tworzonych rozwiązań
  •  przyjazna atmosfera – nie jest to korporacja

Wymagania

  • minimum trzyletnie doświadczenie w projektach SEO,
  • znajomość narzędzi: Ahrefs, Senuto, Semstorm, GA, GSC,
  • umiejętność samodzielnego wdrażania zmian w popularnych systemach CMS
  • umiejętność kierowania dużymi projektami i zespołami projektowymi,
  • umiejętność i swoboda komunikacji z klientem oraz z podwykonawcami
  • doświadczenie w SEO dla ecommerce
  • umiejętność myślenia analitycznego i wyciągania wniosków na podstawie danych
  • sumienność, dbałość o detale, zaangażowanie i terminowość
  • dodatkowym atutem będzie znajomość: Google Tag Manager, Google Data Studio

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy

  • tworzenie strategii SEO dla klientów
  • analiza działań
  • koordynowanie zespołów projektowych
  • optymalizacja miękka i techniczna
  • merytoryczne wsparcie zespołu
  • raportowanie

Prezentacja firmy

Fascynuje nas świat nowych technologii, dlatego świadczymy usługi rekrut... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 500PLN - 6 200PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media