Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków należeć będzie:
  • koordynowanie procesu dostaw oraz reklamacji
  • utrzymywanie trwałych relacji z dostawcami (rynek krajowy oraz międzynarodowy)
  • poszukiwanie nowych dostawców
  • nadzór nad dokumentacją w dziale zakupów
  • cykliczna ocena dostawców
  • negocjacje zakupowe, tworzenie zamówień oraz nadzór nad ich realizacją
  • wprowadzanie optymalizacji w obszarze stanów magazynowych oraz kosztów zakupowych i logistycznych

  • posiadasz min. 2 lata doświadczenia w pracy w dziale zakupów w branży technicznej
  • masz doświadczenie w pracy na rynku polskim oraz rynkach międzynarodowych
  • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne
  • znasz język angielski na poziomie bardzo dobrym
  • potrafisz prowadzić negocjacje zakupowe
  • cechuje Cię samodzielność, systematyczność
  • posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, analityczne
  • masz prawo jazdy kat. B

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • pracę pełną wyzwań w międzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
  • pakiet benefitów m.in. dodatkowe ubezpieczenie, dofinansowanie do szkoleń

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia,... wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/02/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie