Starszy Specjalista ds. zakupów - rekrutacja online

HRK S.A.

Września, wielkopolskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej specjalizującej się w projektowaniu i rozwoju metalowych części dla branży automotive, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Starszy Specjalista ds. zakupówMiejsce pracy: Września

Zadania:

  • Koordynowanie projektów zakupowych i opracowywanie zapytań ofertowych;
  • Planowanie zakupów w oparciu o dokumentację techniczną;
  • Współpraca z dostawcami, pozyskiwanie nowych dostawców i negocjowanie warunków;
  • Wrażanie rozwiązań mających na celu usprawnienia pracy działu zakupów;
  • Przygotowywanie analiz rynkowych i branżowych;
  • Współpraca z innymi działami firmy, m.in. działem produkcyjnym;

Wymagania:

  • Min. 3-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej;
  • Wykształcenie wyższe – mile widziane kierunki techniczne;
  • Język angielski na poziomie swobodnej komunikacji – poziom B1-B2;
  • Znajomość systemu SAP oraz rysunku technicznego;
  • Predyspozycje do zarządzania i bycia liderem zespołu;
  • Prawo jazdy kat. B;

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie;
  • Umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie;
  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów;
  • Wsparcie zespołu i dobrą atmosferę;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Spotkania integracyjne;
  • Parking dla pracowników;
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.