Starszy Specjalista ds. Zakupów -Capex - Zakup Maszyn

Michael Page

Wałbrzych, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej operującej w branży automotive, która jest uznaną marką globalnie, prowadzimy aktualnie proces rekrutacyjny w zakupach - odpowiedzialność bezpośrednio za maszyny używane w procesie produkcyjnym.

Informacje o kliencie

Nasz Klient międzynarodową firmą produkcyjną - z branży automotive będąca aktualnie w fazie inwestycji green-field.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za projektowe zakupy maszyn, narzędzi, części zamiennych, przyrządów pomiarowych i osprzętu dla europejskich zakładów produkcyjnych
  • Proces pozyskiwania ofert zgodnych ze specyfikacją, negocjacje i ustalenia techniczne z dostawcami
  • Praca z cyfrową platformą zakupową od zapytania ofertowego do nominacji
  • Sprawdzanie i porównywanie ofert.Negocjacje cenowe z dostawcami
  • Negocjowanie i finalizowanie kontraktów maszynowych z dostawcami
  • Przygotowanie dokumentów decyzyjnych dla kierownictwa w zakresie nominacji dostawców
  • Nominacja dostawcy oraz monitoring realizacji zamówienia
  • Identyfikacja, realizacja i śledzenie działań oszczędnościowych w celu osiągnięcia celów zakupowych
  • Eskalacje z dostawcami w przypadku awarii linii maszyn

Profil kandydata

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku Specjalisty ds. Zakupów - zakup maszyn
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego, znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie zawodowe w zakupach technicznych w branży motoryzacyjnej, najlepiej zakup maszyn i urządzeń, doświadczenie projektowe
  • Doświadczenie w globalnym sourcingu, zwłaszcza w Europie Wschodniej i Chinach
  • umiejętności negocjacyjne, analityczne i handlowe
  • determinacja w realizacji celu
  • analityczne myślenie
  • doświadczenie w pracy w globalnym zespole
  • kompetencje międzykulturowe
  • wiedza z zakresu zawierania umów handlowych
  • prawo jazdy kat B, dyspozycyjność

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu w siedzibie naszej firmy w Wałbrzychu
  • Prywatną opiekę medyczną Luxmed
  • Grupowe ubezpieczenie i PPK
  • Elastyczny czas pracy
  • Zakładowy Funduszu Świadczeń Socjalnych, dofinansowanie do karty Multisport, kursy j. angielskiego
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wałbrzych
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page