STARSZY SPECJALISTA DS. RUROCIĄGÓW/ SENIOR PIPING LAYOUT ENGINEER- Słowacja

Braven

Słowacja, zagranica

Opis stanowiska pracy

PRACA NA TERENIE SŁOWACJI!

W związku z rozwojem projektu rozbudowy Elektrowni Atomowej Mochovce na Słowacji, firma Braven poszukuje pracownika na stanowisko Specjalisty ds. Rurociągów.

Główne zadania i działania:

• koordynacja projetów i dokumentacji technicznej dostarczanych przez wykonawców (w tym modele 3D)

• koordynacja, zarządzanie, analiza oraz zatwierdzanie projektów

• wstępna analiza wykonalności projektu we współpracy z pozostałymi działami

• nadzór nad usługami wewnętrznymi i zewnętrznymi

• zapewnienie bezpieczeństwa, jakości, spójności technicznej, zgodności z celami projektu podstawowego

Main tasks and activities:

- Review and Approval of the design by Technological Contractors using documentation and 3D model

- Coordinate the design input/outputs between different Contractors (technology/technology, technology/civil) within Nuclear Island and between Nuclear Island and Conventional Island

- Validation of inputs coming from the same technological contractors for stress analysis, anchoring points design, isometric drawings and the like

- Pre-analysis of Feasibility for Erection in strict coordination with STO

- Analysis of constructability of mechanical, electrical and I&C design with respect to original VVER440 design with consideration of space, conditions and process constrains

- 3D model space management, including layout aspect of electrical supply and field instrumentation

- Technical supervision on the internal and external services in the area of 3D model and layout

- Assure safety, quality, technical consistency, compliance with Basic Design, required plant performance and compliance with Project objectives.

- Management of interfaces between engineering disciplines aimed to assure the compliance between process aspect and layout solutions.

- Management of interface with contractors in terms of layout coordination and space management.

- Solution of space management issues with respect to space and design constrains

Wymagania

Szczególne wymagania

• co najmniej 10 lat odpowiedniego doświadczenia w schematach instalacji rurowych

• dobra znajomość języka angielskiego;

• zdolności komunikacyjne;

• umiejętność rozwiązywania problemów;

• samodzielnośc i kreatywność;

• znajomość pakietu Microsoft Office;

Specific requirements

- At least 10 years relevant experience in Piping & Layout

- Past experiences in “Nuclear Plant Design”; VVER plant design knowledge will be preferred;

- Good knowledge of English;

- Good communication skills;

- Problem solving attitude;

- Independence with team work capabilities;

- Knowledge of Microsoft Office

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- zakwaterowanie na terenie Słowacji

- pracę w międzynarodowym projekcie

- ciekawe wyzwania oraz możliwości rozwoju

- niezbędne narzędzia pracy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim oraz załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883)".

Prezentacja firmy

BRAVEN HR is a company that is engaged in recruiting qualified employees... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok z możliwością przedłużenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Ponad 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
6 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
zakwaterowanie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie