Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 26/09/2017.

STARSZY SPECJALISTA DS. RUROCIĄGÓW/ SENIOR PIPING LAYOUT ENGINEER- Słowacja

zagranica

Braven

Opis stanowiska pracy

PRACA NA TERENIE SŁOWACJI!

W związku z rozwojem projektu rozbudowy Elektrowni Atomowej Mochovce na Słowacji, firma Braven poszukuje pracownika na stanowisko Specjalisty ds. Rurociągów.

Główne zadania i działania:

• koordynacja projetów i dokumentacji technicznej dostarczanych przez wykonawców (w tym modele 3D)

• koordynacja, zarządzanie, analiza oraz zatwierdzanie projektów

• wstępna analiza wykonalności projektu we współpracy z pozostałymi działami

• nadzór nad usługami wewnętrznymi i zewnętrznymi

• zapewnienie bezpieczeństwa, jakości, spójności technicznej, zgodności z celami projektu podstawowego

Main tasks and activities:

- Review and Approval of the design by Technological Contractors using documentation and 3D model

- Coordinate the design input/outputs between different Contractors (technology/technology, technology/civil) within Nuclear Island and between Nuclear Island and Conventional Island

- Validation of inputs coming from the same technological contractors for stress analysis, anchoring points design, isometric drawings and the like

- Pre-analysis of Feasibility for Erection in strict coordination with STO

- Analysis of constructability of mechanical, electrical and I&C design with respect to original VVER440 design with consideration of space, conditions and process constrains

- 3D model space management, including layout aspect of electrical supply and field instrumentation

- Technical supervision on the internal and external services in the area of 3D model and layout

- Assure safety, quality, technical consistency, compliance with Basic Design, required plant performance and compliance with Project objectives.

- Management of interfaces between engineering disciplines aimed to assure the compliance between process aspect and layout solutions.

- Management of interface with contractors in terms of layout coordination and space management.

- Solution of space management issues with respect to space and design constrains

Wymagania

Szczególne wymagania

• co najmniej 10 lat odpowiedniego doświadczenia w schematach instalacji rurowych

• dobra znajomość języka angielskiego;

• zdolności komunikacyjne;

• umiejętność rozwiązywania problemów;

• samodzielnośc i kreatywność;

• znajomość pakietu Microsoft Office;

Specific requirements

- At least 10 years relevant experience in Piping & Layout

- Past experiences in “Nuclear Plant Design”; VVER plant design knowledge will be preferred;

- Good knowledge of English;

- Good communication skills;

- Problem solving attitude;

- Independence with team work capabilities;

- Knowledge of Microsoft Office

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- zakwaterowanie na terenie Słowacji

- pracę w międzynarodowym projekcie

- ciekawe wyzwania oraz możliwości rozwoju

- niezbędne narzędzia pracy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim oraz załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883)".

BRAVEN HR is a company that is engaged in recruiting qualified employees, mainly for... engineering and management positions. Its activities focus mainly on the construction industry and Oil & Gas.

We use a wide range of unique recruitment tools, which allows us to reach suitable candidates. We recruit to work on foreign international projects around the World, that offer great opportunities for growth and gain valuable experience.

We create personalized and effective solutions, tailored to the needs of our customers.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2015
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy:
1 rok z możliwością przedłużenia
1
Min. doświadczenie:
Ponad 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Przedział wynagrodzenia:
6.000,00 zł - 12.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
zakwaterowanie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo