Starszy specjalista ds. rekrutacji - praca zdalna

Katowice, śląskie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Naszym klientem jest globalna firma, która poszukuje doświadczonych rekruterów, którzy będą mieli wpływ na rozwój organizacji. Głównym zadaniem osoby na tym stanowisku będzie dbanie o doprowadzanie procesu rekrutacyjnego end to end i budowanie pozytywnych relacji z menadżerami i kandydatami. Praca jest całkowicie zdalna, więc możesz być zlokalizowany w dowolnym miejscu w Polsce.

Client Details

Nasz klient to światowy lider w dziedzinie doradztwa, usług technologicznych i transformacji cyfrowej, którego celem jest wprowadzanie czołowych i innowacyjnych rozwiązań oraz udostępnienie klientom całej gamy możliwości cyfrowego świata, w oparciu o 50-letnią tradycję i szeroką wiedzę branżową.

Description

  • Zarządzanie procesem rekrutacji, kładąc nacisk na silne partnerstwo i indywidualne podejście do kandydatów
  • Zarządzanie wieloma sposobami pozyskiwania kandydatów tak, aby znaleźć odpowiednią osobę na każde stanowisko
  • Rozwijanie sieci kandydatów i potencjalnych klientów poprzez proaktywne badania rynku i ciągłe dbanie o relacje
  • Tworzenie list kandydatów, wykorzystując zewnętrzne bazy danych, sieci, media społecznościowe, ATS i rekomendacje pracowników
  • Współpraca z menedżerami ds. rekrutacji i HRBP
  • Zarządzanie ATS w celu przygotowywania kampanii marketingowych i rekrutacyjnych

Profile

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w rekrutacji, szczególnie w doradztwie lub agencji rekrutacyjnej, RPO lub w ramach wewnętrznej funkcji rekrutera
  • Silna koncentracja na kliencie i zaangażowanie w ciągłe doskonalenie
  • Doświadczenie i umiejętności proaktywnego pozyskiwania talentów
  • Pasja do identyfikowania talentów i wysoki poziom umiejętności społecznych
  • Analityczna i biznesowa orientacja w pracy
  • Duch pracy zespołowej i pozytywne nastawienie.

Job Offer

  • Praca zdalna

  • Szkolenia
  • Prywatne ubezpieczenie na życie
  • Prywatna opieka medyczna

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/12/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja