Starszy Specjalista ds. Rekrutacji i Employer Brandingu

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy Starszego Specjalisty ds. Rekrutacji i Employer Brandingu.

Lokalizacja: okolice Wrocławia

Informacje o kliencie

Poszukujemy osoby, która swoim doświadczeniem i zaangażowaniem wesprze zespół w realizacji działań rekrutacyjnych oraz Employer Brandindowych. Jeżeli w rekrutacji czujesz się jak ryba w wodzie, a do tego masz zmysł organizacyjny i chcesz podnosić swoje umiejętności w obszarze HR miękkiego - zapraszamy!

Opis stanowiska

  • koordynacja i kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacji na stanowiska wyższego szczebla- role techniczne.
  • Współtworzenie i realizacja zadań z zakresu Employer Brandingu (działania w mediach społecznościowych)
  • Organizacja i uczestnictwo w targach pracy i eventach zewnętrznych, prowadzenie warsztatów zewnętrznych itp.
  • Wsparcie we wdrażaniu inicjatyw rozwojowych i projektów z obszaru miękkiego HR (wsparcie w organizacji eventów wewnętrznych, projektów rozwojowych z obszaru zaangażowania, efektywności, rozwoju itp.)
  • Opracowywanie analiz z prowadzonych działań

Profil kandydata

  • Posiadasz doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych (głównie z obszarów technicznych)
  • Masz praktyczną wiedzę na temat metod i narzędzi rekrutacyjnych
  • Potrafisz prowadzić działania direct / executive search
  • Znasz specyfikę rynku rekrutacyjnego oraz śledzisz współczesne trendy
  • Dbasz o pozytywny candidate experience
  • Jesteś osobą samodzielną i potrafisz pracować w zespole
  • Cechuje Cię profesjonalizm, pozytywne nastawienie oraz dobra organizacja pracy
  • Chętnie wychodzisz z inicjatywą i stale poszukujesz nowych rozwiązań
  • Znasz język angielski

Oferujemy

  • Pełną wyzwań praca w przyjaznej atmosferze
  • Wsparcie przełożonych i doświadczonych współpracowników
  • Umowę o pracę
  • Pakiet atrakcyjnych benefitów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page