Starszy specjalista ds. obsługi klientów biznesowych

F.H.U. Jocker

Wrocław, Legnica, Jelenia Góra, Leszno, Opole, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

- Inicjowanie kontaktów z klientami oraz budowanie i utrzymywanie z nimi długoterminowych relacji
- analiza potrzeb i doradztwo w zakresie wyboru właściwego rozwiązania finansowego
- przygotowanie ofert

Wymagania

- Minimum roczne doswiadczenie w sprzedaży
- inicjatywa w działaniach sprzedażowych
- znajomość zagadnień z zakresu finansów
- wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
- zaangażowanie i wytrwałość w dążeniu do celu

Prezentacja firmy

Jedna z największych firm na świecie pod względem wielkości kapit... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
6 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Bankowość