Starszy specjalista ds. marketingu

Fulco System

Gliwice, śląskie

Od: Fulco System
Miejsce pracy: Gliwice

Firma Fulco System sp. z o.o., czołowy polski producent elementów małej architektury, poszukuje osoby na stanowisko starszego specjalisty ds. marketingu.

Zadaniem nowego pracownika firmy będzie - we współpracy z zarządem firmy oraz kierownikiem ds. marketingu - współtworzenie strategii marketingowej firmy, powiązanych z nią produktów i przedsięwzięć oraz jej skuteczne wdrażanie w życie, poprzez własną pracę oraz koordynację szerzej zakrojonych działań prowadzonych na rzecz firmy przez podmioty zewnętrzne.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie stron internetowych oraz kanałów social media firmy i jej produktów (produkty małej architektury i pokrewne) oraz przedsięwzięć, w które zaangażowana jest firma (m.in. drużyna sportowa oraz projekt filmowy), w tym analiza ruchu i zwiększanie uzgodnionych parametrów jakościowych ruchu na stronie
  • przygotowanie materiałów marketingowych, w tym redagowanie tekstów i grafik
  • aktywne promowanie firmy, jej produktów oraz wydarzeń, w których bierze udział – w tym prowadzenie działań PR przez kontakt z mediami lokalnymi, ogólnopolskimi i branżowymi oraz monitoring mediów w zakresie firmy, jej konkurencji i branży, w której działa
  • realizacja zaplanowanych z działem handlowych wysyłek mailingów do baz klientów oraz potencjalnych klientów firmy
  • dodawanie informacji o firmie do baz danych
  • współorganizowanie wydarzeń firmowych, w tym targów i konferencji
  • współtworzenie planów swojej pracy i raportowanie jej wyników
  • współpraca z zewnętrznymi podmiotami
  • negocjowanie warunków zakupu usług i materiałów związanych z marketingiem

W zależności od umiejętności kandydata oraz natężenia pracy w danym momencie ww. czynności będą prowadzone osobiście przez pracownika na tym stanowisku lub będą przez niego koordynowane z wykorzystaniem pracy zewnętrznych podmiotów, np. grafików, firm foto/wideo, firm tworzących serwisy www, agencji SEO itp.

Doświadczenie i umiejętności:

  • nastawienie na mierzalny efekt swoich działań!
  • co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w ramach działań wewnętrznych firmy lub jako pracownik agencji świadczącej podobne usługi dla klientów zewnętrznych
  • doskonała umiejętność obsługi komputera
  • znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość także innych języków)
  • duża świadomość biznesowa – procesów, mechanizmów i rezultatów
  • wiedza ogólna o świecie
  • duża kreatywność i pomysłowość
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • chęć rozwoju i stałego pozyskiwania wiedzy
  • umiejętność pisania tekstów / lekkie pióro
  • umiejętności angażującego prowadzenia rozmów, prezentacji, wystąpień publicznych
  • umiejętność współpracy zespołowej, koordynacji zadań i wywiązywania się z celów
  • mile widziane umiejętności projektowanie grafiki i obsługi programów graficznych
  • mile widziane umiejętności fotograficzne/filmowe

Zapewniamy:

  • umowę o pracę
  • pracę od 8-16 w biurze o wysokim standardzie w Gliwicach (nie zakładamy pracy zdalnej)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wdrożenie na stanowisko i stały dostęp do know-how doświadczonych pracowników
  • możliwość rozwoju i awansu
  • wysokiej jakości narzędzia do pracy
  • pracę w dynamiczne rozwijającej się firmie z ciekawym portfolio produktów i realizacji
  • pracę w dobrej atmosferze, w zespole nastawionym na współpracę i sukces
  • możliwość skorzystania pakietu dodatków, w tym: casual Friday, treningi firmowe, prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie na życie.

Kandydaci proszeni są o udokumentowanie swoich umiejętności i doświadczeń. W ramach procesu rekrutacyjnego planujemy zrealizowanie testu kompetencyjnego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.