Starszy Specjalista ds. Księgowości

Fitness Platinium

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

- nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,
- sprawdzanie i akceptacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym,
- wprowadzanie i księgowanie dokumentów księgowych,
- przygotowanie zestawień i udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych,
- weryfikacja dokumentów dla celów VAT, sprawdzanie poprawności rejestrów VAT,
- weryfikacja poprawności zapisów w zawieranych umowach pod względem podatkowym,
- weryfikacja kont księgowych pod kątem poprawności księgowania poszczególnych dokumentów

Wymagania

- wykształcenie wyższe ekonomiczne,
- doświadczenie w pracy na stanowisku księgowego (minimum 5 lat),
- praktyczna znajomość prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości,
- bardzo dobra znajomość programu Optima,
- dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),
- wysoka motywacja i zaangażowanie w powierzone zadania,
- umiejętność pracy pod presją czasu

Prezentacja firmy

Platinium Wellness Sp. z o.o. to właściciel prężnie rozwijającej się sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse