Starszy Specjalista ds. księgowości, kadr i płac

Resibo

Świdnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

CO BĘDZIE NALEŻEĆ DO OBOWIĄZKÓW?

  • prowadzenie księgowości spółki
  • dekretowanie i księgowanie faktur zakupu, sprzedaży, wyciągów bankowych
  • analiza zobowiązań i przygotowywanie przelewów bankowych
  • sporządzanie deklaracji podatkowych, sprawozdań finansowych i sprawozdań do GUS
  • współpraca z bankami, urzędem skarbowym, ZUS i innymi instytucjami
  • prowadzenie ewidencji kasowej
  • sporządzanie raportów finansowych i innych na potrzeby Zarządu.
  • obsługa kadrowo-płacowa

CO OFERUJEMY?

  • pracę w wyjątkowo ciekawym zespole pasjonatów
  • dobrą atmosferę w pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia (umowa o pracę)
  • możliwość rozwoju osobistego (szkolenia)
  • niezbędne narzędzia pracy oraz najnowsze systemy księgowe
  • stałe konsultacje z doradcą podatkowym
  • atrakcyjne wyjazdy integracyjne

Wymagania

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • wykształcenia kierunkowego (finanse, bankowość ekonomia)
  • minimum 5-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • praktycznej wiedzy z zakresu finansów oraz kadr i płac
  • znajomości zagadnień związanych z funkcjonowaniem spółek prawa handlowego
  • biegłej umiejętności obsługi komputera (pakiet Office, Internet)
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • wysokich umiejętności interpersonalnych
  • odpowiedzialności, dokładności, systematyczności, samodzielności
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • chęci rozwoju własnych umiejętności

Wysyłając zgłoszenie wpisz kod: KSIĘGOWA/01/2017

Prezentacja firmy

Resibo to polska marka kosmetyków naturalnych produkująca ekologiczne, z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa