Starszy Specjalista ds. Kluczowych Dostawców

Gi Group Poland S.A.

Borkowo Łostowickie, pomorskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Borkowo Łostowickie
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • opracowanie i wdrożenie efektywnego systemu zarządzania kluczowymi dostawcami
  • optymalizowanie źródeł dostaw, prowadzenie negocjacji i rozmów biznesowych z głównymi partnerami
  • budowanie relacji z dostawcami w celu redukcji kosztów i zapewnienia dostępności komponentów
  • współpraca z działami Engineeringu, Produkcji, Jakości i Logistyki przy nowych projektach w celu optymalizacji kosztów zakupowych
  • poszukiwanie nowych bądź alternatywnych źródeł dostaw
  • monitorowanie i analiza sytuacji rynkowej w poszczególnych kategoriach zakupowych
  • audytowanie dostawców, certyfikacja/zatwierdzanie dostawców w bazie
  • przygotowywanie raportów, zestawień oraz analiz na potrzeby procesów decyzyjnych

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • wykształcenia wyższego (preferowane o kierunku technicznym)
  • min. 5 lat doświadczenia w obszarze zakupów w firmie produkcyjnej
  • orientacji w zakresie przepisów prawa i procedur zakupowych
  • wysoko rozwiniętych umiejętności negocjacyjnych
  • zdolności analitycznych, umiejętności planowania i organizacji pracy
  • kreatywności, zaangażowania i skuteczności w działaniu
  • umiejętność planowania i organizacji pracy

CO OFERUJEMY?

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie uwzględniające Twoje doświadczenie
  • roczną premię
  • samodzielność w działaniu
  • pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • stały rozwój i możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych
  • pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, wyjazdy integracyjne)

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy