Starszy Specjalista ds. Kadr i Płac

Adecco Poland Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:

  • Przygotowywanie dokumentacji kadrowo-płacowej oraz sporządzanie list płac;
  • Sporządzanie sprawozdań, deklaracji i raportów do instytucji zewnętrznych (ZUS,US,GUS);
  • Nadzór nad prowadzeniem dokumentacji kadrowo-płacowej;
  • Kontrola terminowości wykonywanych zadań przez podległych pracowników;
  • Nadzór nad pracą podległych pracowników;
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi;
  • Wsparcie merytoryczne zespołu;
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta;
  • Współpraca z managerem w kwestiach kadrowo-płacowych;
  • Delegowanie zadań podwładnym pracownikom;
  • Komunikacja z klientami.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na pokrewnym stanowisku;
  • Doświadczenie zawodowe w firmie outsourcingu płacowego mile widziane;
  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (mile widziane);
  • Bardzo dobrej znajomości zasad kalkulacji wynagrodzeń;
  • Bardzo dobrej znajomości przepisów z zakresu PDOF, ubezpieczeń społecznych oraz prawa pracy;
  • Dobrej znajomości MS Office;
  • Wykształcenia wyższego;
  • Umiejętności pracy pod presją czasu;
  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Samodzielności;
  • Doskonałej organizacji pracy;
  • Umiejętności analitycznego myślenia;
  • Znajomości programu Płatnik;
  • Mile widziana znajomość obsługi Symfonia Kadry i Płace, eNova, Xal.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie;
  • Zajęcia językowe na terenie biura;
  • Solidne wsparcie w realizacji własnych celów zawodowych;
  • Dogodną lokalizację w centrum Warszawy;
  • Dofinansowanie do karnetów na zajęcia sportowe;
  • Dofinansowanie do kultury i sportu;
  • Przyjazną atmosferę;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Elastyczny czas pracy.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: SSDKP/06/2017/KTW
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.