Starszy specjalista ds. HR

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta- międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko Starszego Specjalisty ds. HR.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest stabilna, międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana na północy Wrocławia. Pracodawca umożliwia duży rozwój w strukturze organizacji, współpracę z doświadczoną kadrą managerską i szeroki pakiet benefitów pozapłacowych.

Opis stanowiska

  • wsparcie kierowników obszaru Supply Chain w realizacji potrzeb z obszaru HR,
  • koordynowanie współpracy z agencjami pracy tymczasowej,
  • monitorowanie wskaźników HR i przedstawianie własnych rekomendacji,
  • prowadzenie projektów z obszaru HR,
  • doskonalenie procesów personalnych i wdrażanie nowych procesów,
  • bliska współpraca z HR Managerem.

Profil kandydata

  • min. 5 letnie doświadczenie w obszarze miękkiego HR w roli HR Specjalisty lub HRBP- preferowane doświadczenie w firmie o profilu produkcyjnym,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • kreatywność, inicjatywa i odwaga do proponowania i wprowadzania własnych rozwiązań,
  • umiejętność budowania relacji,

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • pozytywna i inspirująca atmosfera pracy,
  • możliwość pracy w trybie hybrydowym,
  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie na życie, karta Multisport, dwa dodatkowe dni wolne- Wigilia i Sylwester,
  • dofinansowanie do wyżywienia, kantyna pracownicza, bony na święta,
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page