Starszy Specjalista ds. HR

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.

Dla Naszego klienta dużej firmy handlowej, która posiada sieć punktów sprzedaży oraz prężnie działającą platformę sprzedażową, w związku z rozwojem struktur poszukujemy osoby na stanowisko:

Starszy Specjalista ds. HRMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • kompleksowa realizacja procesów rekrutacyjnych z obszaru m.in. logistyki, zaopatrzenia, finansów, contentu
  • nadzór nad wdrożeniem i wprowadzeniem nowego Pracownika do firmy
  • tworzenie i realizacja planów szkoleniowych
  • nadzór nad dokumentacją i dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji HR
  • udział w projektach HR

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze HR
  • wykształcenie wyższe (mile widziane z zakresu psychologii, ZZL)
  • doświadczenie w obszarze rekrutacji, planowania szkoleń, ewaluacji szkoleń i onboardingu
  • duża samodzielność, nastawienie na cel i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • bardzo dobra znajomości pakietu MS Office

Oferujemy:

  • pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę
  • szeroki pakiet benefitów
  • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
  • jasną ścieżkę kariery

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.