Starszy Specjalista ds. Finansów

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży TSL, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Starszy Specjalista ds. FinansówMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Codzienna współpraca z SSC oraz pozostałymi zagranicznymi jednostkami firmy;
  • Bieżąca weryfikacja danych finansowych w systemie księgowym;
  • Zarządzanie podatkami VAT i CIT;
  • Wykonywanie zadań związanych z zamknięciem okresów rozliczeniowych;
  • Uzgadnianie kont;
  • Przygotowywanie raportów do NBP i GUS-u;
  • Zarządzanie środkami trwałymi;
  • Przygotowywanie i rozwój raportów finansowych na potrzeby wewnętrzne.

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze finansowo-księgowym;
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe);
  • Doświadczenie w pracy w obszarze podatków (VAT, CIT);
  • Ugruntowana wiedza z obszaru księgowości;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji;
  • Biegła obsługa programu MS Office (Word, Excel, Outlook);
  • Znajomość systemu SAP lub innego systemu klasy ERP;
  • Wysokie umiejętności interpersonalne.

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko i ekspercką rolę w młodym zespole;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej i stale rozwijającej się firmie;
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna Lux Med, karta MultiSport, bony świąteczne,  imprezy kwartalne i roczne);
  • Premię roczną;
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.