Starszy Specjalista ds. BHP i OŚ

Michael Page

Kalisz, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

- Międzynarodowa firma produkcyjna z sektora Aerospace

- Lider w swojej branży

- Samodzielne stanowisko, dedykowane dla osoby nastawionej na rozwój

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma z międzynarodowym kapitałem z sektora Aerospace.

W związku z rozwojem wewnętrznych struktur, poszukujemy ambitnych i pełnych pasji Kandydatów na stanowisko Starszego Specjalisty ds. BHP i OŚ.

Opis stanowiska

  • Tworzenie i aktualizacja ocen ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy,
  • Nadzorowanie pomiarów środowiska pracy,
  • Współpraca z kadrą kierowniczą wyższego i średniego szczebla w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa pracowników w zakresie BHP,
  • Wdrażanie projektów umożliwiających zakładowi osiąganie ustalonych celów środowiskowych jak i BHP,
  • Przeprowadzanie oraz tworzenie programów szkoleń z zakresu bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska,
  • Monitorowanie, definiowanie i wdrażanie zmian przepisów prawa oraz wymogów korporacyjnych w zakresie BHP i ochrony środowiska,
  • Współtworzenie i zapewnienie sprawnego funkcjonowania systemu zarządzania BHP i zarządzania środowiskiem, w tym wdrażanie i nadzorowanie funkcjonowania wymaganych procedur i instrukcji,
  • Współpraca we wdrażaniu inwestycji i rozwiązań organizacyjno- technicznych mających na celu stałą poprawę bezpieczeństwa pracowników i minimalizację negatywnego wpływu działalności firmy na środowisko naturalne,
  • Przeprowadzenie kontroli warunków pracy oraz egzekwowanie przestrzegania przepisów i zasad BHP i Ochrony Środowiska na terenie zakładu,
  • Udział w przeprowadzaniu kontroli, inspekcji, audytów w zakresie BHP i OŚ,
  • Prowadzenie dokumentacji BHP i OŚ zgodnie z prawem polskim i wymogami koncernowymi.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy albo studia podyplomowe w zakresie BHP oraz Ochrony Środowiska,
  • 5 lat doświadczenia zawodowego w służbie BHP w firmie produkcyjnej,
  • Praktyczna znajomość przepisów BHP oraz umiejętność interpretacji przepisów prawnych,
  • Mile widziane uprawnienia inspektora ochrony przeciwpożarowej,
  • Umiejętność przygotowywania oraz prowadzenia szkoleń i prezentacji,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi programów komputerowych z pakietu MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność,
  • Zdolność myślenia analitycznego, sprawnej oceny sytuacji oraz planowania.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet dodatkowych benefitów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kalisz
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page