Starszy Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Obecnie, dla jednego z naszych klientów, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą w 6-osobowym zespole EHS, na stanowisku Starszego Specjalisty ds. BHP i Ochrony Środowiska. Szukamy bardzo samodzielnych osób, lubiących dużą niezależność i decyzyjność.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest duża międzynarodowa firma produkcyjna z branży FMCG ulokowana pod Wrocławiem

Opis stanowiska

  • Zapewnienie zgodności z wymogami prawnymi i korporacyjnymi w zakresie BHP i ochrony środowiska
  • Wspieranie pracowników, liderów, podwykonawców w kreowaniu bezpiecznych warunków pracy
  • Bieżąca kontrola przestrzegania wprowadzonych procedur i zasad z zakresu BHP i ochrony środowiska
  • Cykliczne szkolenia pracowników i podwykonawców z zakresu BHP i ochrony środowiska
  • Inicjowanie, współtworzenie i realizacja programów rozwijających kulturę bezpieczeństwa
  • Czynny udział w realizowanych projektach, wdrożeniach nowych obszarów, w tym odbiorach maszyn

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w zakresie BHP (zgodnie z wymogami prawnymi dla pracowników służby BHP),
  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w zakładach produkcyjnych i/lub projektach
  • Dobra organizacja pracy, kreatywność i nastawienie na osiąganie celów zespołowych
  • Umiejętności prowadzenia projektów i koordynowania działań
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Poznanie i korzystanie z metodologii oraz narzędzi Lean Management oraz Total Performance Management (TPM)
  • Możliwości planowania ścieżki kariery
  • Prywatną opieką medyczną (LuxMed)
  • Ubezpieczenie na życie i Pracowniczy Program Emerytalny
  • Możliwość skorzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Dofinansowanie do Karty Multisport Plus
  • Dofinansowanie do obiadów w zakładowej stołówce
  • Dostęp do ciekawych szkoleń branżowych
  • Możliwość zaangażowania się w wsparcie charytatywne i wolontariat pracowniczy (dla człowieka, rodzin, społeczności, planety)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page