Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/11/2018.

Starszy Projektant (inżynieria mechaniczna)

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

HAYS Manufacturing

Opis stanowiska pracy

Bydgoszcz
NR REF.: 1113446

Naszym Klientem jest firma o profilu projektowo - produkcyjnym, która realizuje międzynarodowe projekty dla branży morskiej oraz offshore.W związku z rozwojem działalności poszukujemy osób na stanowisko Starszego Projektanta.

Zakres obowiązków:
  • odpowiedzialność za wprowadzane rozwiązania,
  • prowadzenie uzgodnień technicznych, opracowanie dokumentacji konstrukcyjnej na poziomie projektu technicznego i warsztatowego, udział w próbach warsztatowych urządzeń,
  • projektowanie konstrukcji stalowych, projektowanie przekładni zębatych,
  • współpraca z warsztatem produkcyjnym, konstruktorami mechanikami, zespołami konstrukcji napędów hydraulicznych i elektrycznych oraz serwisem.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (specjalność: preferowana mechanika, budowa maszyn)
  • umiejętności i doświadczenie w projektowaniu maszyn, potwierdzona doświadczeniem zawodowym zdobytym w biurze konstrukcyjnym,
  • znajomość programów komputerowych wspomagania projektowania - MES, AutoCad, LogoCad, Inventor,
  • preferowana znajomość zagadnień m.in. maszyny i urządzenia wyposażenia pokładowego statków; żurawie pokładowe; urządzenia wyposażenia offshore,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacji zawodowej.

Nasz Klient oferuje:
Atrakcyjną płacę podstawową, pakiet prywatnej opieki medycznej oraz świadczenia z ZFŚS. Praca dla naszego Klienta to możliwość dynamicznego rozwoju przy realizacji projektów międzynarodowych.

Nasza dywizja specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm produkcyjnych. Prowadzimy... rekrutacje w dziedzinie zakupów, logistyki, technologii, produkcji, utrzymania ruchu, badania i rozwoju, jakości, optymalizacji procesów, zarządzania projektami, zarządzania zasobami ludzkimi.
Gwarancją naszego sukcesu jest przede wszystkim bardzo dobra znajomość rynku i rozbudowana sieć kontaktów, co pozwala na bardzo krótki czas trwania procesu.
Niewątpliwym atutem jest też obszerna, międzynarodowa baza kandydatów, która pozwala prowadzić selekcję na poziomie regionalnym zwiększając szanse sukcesu w poszukiwaniach.
W swojej działalności wykraczamy poza rekrutację: jesteśmy aktywnymi uczestnikami targów, konferencji, współpracujemy także z lokalnymi i ogólnopolskimi mediami.
Naszą misją jest pozyskiwać najlepszych specjalistów, oraz menedżerów z sektora w którym działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy.
Zespół Manufacturing dzięki rzetelnej wiedzy branżowej tworzy warunki do udanej długoterminowej współpracy.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji