Starszy Programista baz danych (PostgreSQL/AWS/Redshift) -100% zdalnie

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Cyclad Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Informacje o projekcie:

  • Lokalizacja: praca w 100% zdalna
  • Wynagrodzenie: 110-145 PLN netto +VAT/h/B2B (lub UoP)
  • Branża: Business performance, rozwiązania z obaszaru BI
  • Typ projektu: długofalowa współpraca, rozwój nowej platformy BI dedykowanej do analizy danych, opartej na stacku: .NET Core; React (React Native-mobile), AWS/Redshift, PostgreSQL, PL/pqSQL
  • Zespół: rozproszony (Hiszpania, Szwajcaria, Niemcy, Czechy, Polska)
  • Podróże biznesowe: Nie
  • Metodologia: Agile - Kanban
  • Język niezbędny do komunikacji w zespole: angielski

Wymagania:

  • Zaawansowana wiedza z obszaru SQL, PostgreSQL/ PL/pqSQL (pisanie zapytań, procedur, funkcji, triggerów, widokow)
  • Doświadczenie z rozwiązaniami chmurowymi (mile widziany AWS/Redshift/S3)
  • Umiejętności w obszarze optymalizacji wydajności bazy
  • Umiejętności z zakresu projektowania baz danych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość języka Python lub .NET

Oferujemy:

  • Umowę o pracę/B2B na pełny etat
  • Płaską strukturę organizacji z możliwością rozwoju i realizacji własnych pomysłów
  • Równowagę między życiem zawodowym a prywatnym dzięki elastycznym harmonogramom pracy
  • W pełni zdalną pracę z najlepszymi specjalistami w zakresie rozwiązań BI

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w branży IT/ICT i dostarczająca... sprawdzonych rozwiązań w zakresie usług informatycznych, rekrutacji oraz outsourcingu kadr i projektów IT.

Zakres naszych usług obejmuje Outsourcing Kompetencyjny, Outsourcing IT, Usługi Rekrutacyjne, Poszukiwanie Pracowników oraz Software House, czyli dedykowane usługi programistyczne wspomagające każdą z obsługiwanych przez nas gałęzi biznesu. Nasza oferta dostępna jest również w modelu Nearshore / Offshore.

Specjalizujemy się w czterech dziedzinach: kompleksowej obsłudze infrastruktury IT, bezpieczeństwie informatycznym, programowaniu i rozwijaniu nowych technologii oraz w systemach ERP. Umiejętności naszych pracowników wykraczają jednak znacznie poza te ramy, dzięki czemu naszym Klientom umożliwiamy redukcję kosztów, dostęp do najnowocześniejszych technologii oraz usług najlepszych dostępnych na rynku specjalistów.

Misją Cyclad jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i pracownikami. Dlaczego? Ponieważ na sukces Cyclad składają się nie tylko nowoczesne technologie, ale przede wszystkim ludzie i ich zaangażowanie.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych , Praca IT - Programowanie / Analizy