Starszy Planista produkcji

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Zadania:

  • Tworzenie planów produkcji w oparciu o zamówienia oraz prognozy (Excel, SAP, zlecenia produkcyjne)
  • Bilansowanie obciążeń z aktualnymi zdolnościami produkcyjnymi na poszczególnych WC, przy współpracy z działem produkcji
  • Sporządzanie raportów i analiza wyników produkcyjnych oraz podejmowanie niezbędnych działań korygujących
  • Codzienna kontrola wskaźników KPI, PI oraz w razie potrzeb inicjowanie działań mających na celu ich poprawę
  • Udział w procesie Phase in/Phase out materiałów zakupowych i produkcyjnych
  • Udział w projektach logistycznych
  • Kontakt z klientem wewnętrznym (min. inne zakłady produkcyjne, centra dystrybucyjne, działy produkcji i inne działy wsparcia)
  • Ciągłe doskonalenie obecnie istniejących procesów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
  • Minimum 3 lata (w przypadku stanowiska specjalisty)/ 5 lat (w przypadku starszego specjalisty) doświadczenia w obszarze planowanie produkcji
  • Bardzo dobra znajomość procesów planowania i realizacji produkcji (MTS, MTO, VMI)
  • Bardzo dobra znajomość pojęć i procesów logistycznych
  • Bardzo dobra umiejętność planowania, prowadzenia analiz i formułowania wniosków
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym, min B2
  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Office(w szczególności MS Excel, Power Point)
  • Znajomość SAP-a (moduł PP, MM) będzie dodatkowym atutem

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta na podstawie umowy o pracę
  • Rynkowe wynagrodzenie podstawowe + premia roczna
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych, m.in.: dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie kursów i szkoleń, program rekomendacji pracowników, możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień

Oferta dotyczy pracy stałej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy