STARSZY MONTER – PRACOWNIK PRODUKCJI

Berthold Sichert Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Od: Berthold Sichert Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Firma Berthold Sichert Sp. z o.o zajmuje się produkcją wielofunkcyjnych szaf zewnętrznych oraz cokołów wykonanych z poliwęglanu. Nasz asortyment stanowią wyroby dla sektora kolejowego i telekomunikacyjnego. SIECHERT to wiarygodny partner dla sieci miedzianych i światłowodowych jesteśmy czołowym dostawcą i specjalistą w dziedzinie inżynierii komunikacyjnej.

W związku z rozwojem poszukujemy pracowników: STARSZY MONTER – PRACOWNIK PRODUKCJI

Zakres obowiązków:

  • montaż szaf przy stołach montażowych
  • prace manualne
  • skręcanie, składanie drobnych elementów
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • dbanie o wysoką jakość wytwarzanych produktów

Wymagania:

  • zdolności manualne
  • umiejętności precyzyjnej pracy z wykorzystaniem drobnych elementów
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat
  • pracę od pon. do pt. w godz. od 6:00 do 14:00 (tylko jedna zmiana)
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (okres próbny jednomiesięczny wynagrodzenie od 2400,00 zł brutto), po okresie próbnym umowa na czas określony , wynagrodzenie do negocjacji
  • pakiet medyczny dla pracowników
  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku niemieckim