STARSZY MAGAZYNIER (SEKCJA SPRZĘTU INFRASTRUKTURY) (NR 2981)

11 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/2981

Obowiązki:

Prowadzenie gospodarki magazynowej wraz z wymaganą przepisami dokumentacją magazynową;
Prowadzenie ewidencji magazynowej w ujęciu ilościowym sprzętu Infrastruktury znajdującego się w magazynie;
Przyjmowanie, przechowywanie i wydawanie z magazynu sprzętu i środków materiałowych upoważnionym odbiorcom;
Utrzymywanie aktualnych danych o stanie jakościowym i ilościowym magazynowego mienia oraz sposobie jego przechowywania i obsługiwania;
Systematyczne prowadzenie i sprawdzanie stanu ilościowego i jakościowego magazynowego mienia oraz stanu zabezpieczeń magazynu.

OFEROWANE WYNAGRODZENIE wynagrodzenie zasadnicze 3050,00 zł (w trakcie umowy na okres próbny) plus 12 % premii regulaminowej + dodatek za wysługę lat.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe minimum 3 lata , preferowane na podobnym stanowisku; zakres wiedzy znajomość zasad gospodarki magazynowej, umiejętność obsługi komputera, pakietu MS OFFICE; Predyspozycje osobowościowe: umiejętność pracy w zespole, sumienność i dokładność, systematyczność, terminowość;

Miejsce pracy: Gdańska 147, 85-915 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: CV należy przesłać na adrese-mail: 11wog.s.personalna@ron.mil.pl_______________Klauzula informacyjna (kandydaci do pracy) Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informuję się, że:1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest 11 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Bydgoszczy, ul. Gdańska 147, reprezentowany przez Komendanta.2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych 11 WOG jest możliwy pod nr telefonu 261 411 311 oraz pod adresem 11wog.iodo@ron.mil.pl3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb rekrutacji- na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w zw. z art. 221 § 1 i 2 Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.- na podstawie art. 6 ust. 1 lit.a RODO, dane uzyskane na podstawie zgody, np. numer telefonu, adres e-mail, wizerunek. 4. Złożone dokumenty aplikacyjne zawierające Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres trwania obecnego procesu rekrutacyjnego, a następnie zniszczone.5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych. 6. W przypadku przetwarzania danych na podstawie zgody, przysługuje Pani/Panu prawo do jej wycofania w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność przetwarzania z prawem, którego dokonano przed jej cofnięciem.7. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do uwzględnienia Pani/Pana w procesie rekrutacyjnym.....Data, Czytelny podpis kandydataSkontaktujemy się z kandydatami wybranymi przez Komisję_______________ Data i miejsce wystawienia Imię, nazwisko, adres kandydata do pracy ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCHWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji na stanowisko .. (podać stanowisko pracy)Prowadzonej przez 11 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Bydgoszczy.Jednocześnie oświadczam, że udzielam zgody dobrowolnie oraz posiadam wiedzę, iż mam prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie. Podpis kandydata do pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy