Starszy Księgowy/-wa ds. środków trwałych

Collins Aerospace

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób, które:

  • Koordynacja dokumentów przyjęcia, likwidacji i przeniesienia ŚT i WNiP
  • Sporządzanie deklaracji podatku od nieruchomości i podatku rolnego
  • Przygotowywanie tabel ruchów środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych
  • Przygotowanie sprawozdań na potrzeby GUS
  • Współpraca przy przygotowywaniu sprawozdań finansowych
  • Bieżące wsparcie Działu Finansowego w realizacji jego zadań, w szczególności w obszarze zarządzania majątkiem trwałym, procesem inwestycji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • 2-3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z kapitałem zagranicznym lub SSC
  • Wiedza z zakresu księgowości i finansów
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Bardzo dobra znajomość obsługi programów MS Office (Excel, PowerPoint)
  • Umiejętność szybkiego uczenia się oraz umiejętność pracy w zespole
  • Dobrej organizacji czasu pracy, sumienności i samodzielności
  • Mile widziana znajomość SAP

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego (możliwość uzyskania kwalifikacji zawodowych tj. Biegły Rewident, ACCA, CIMA)
  • Pracę w gronie specjalistów
  • Możliwość realizacji i udziału w ciekawych projektach biznesowych

Prezentacja firmy

Collins Aerospace, jednostka United Technologies Corp. (NYSE: UTX), jest... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja