Starszy księgowy/ Starsza księgowa - AP

Devire

Poznań, wielkopolskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Poznań

Obecnie, dla jednego z naszych Klientów zlokalizowanych w Poznaniu poszukujemy osoby doświadczonej w dziale AP, która chciałaby pójść krok dalej.

STARSZY KSIĘGOWY Z J. ANGIELSKIM - DZIAŁ ZOBOWIĄZAŃ

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w księgowości (preferowany dział AP);
  • Zaawansowana znajomość środowiska Excel
  • Praktyka w pracy z programem SAP
  • Proaktywne podejście do wykonywanych zadań :)

Obowiązki:

  • Weryfikacja i procesowanie faktur od kontrahentów;
  • Kontakt z dostawcami, uzgadnianie sald;
  • Przygotowywanie raportów i zestawień księgowych;
  • Wsparcie osób z zespołu (możliwe wdrożenia, merytoryczna opieka nad "Juniorami";

Co oferuje Klient?

  • Stabilne zatrudnienie;
  • Pracę w komfortowym, nowoczesnym biurze;
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku;
  • Umowę o pracę oraz pakiet benefitów (dofinansowanie do posiłków, elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej kilka razy w miesiącu).

Devire Devire Devire Devire