Starszy Inżynier Rozwoju Procesów

Michael Page

Nysa, opolskie

Michael Page Michael Page

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydata zainteresowanego pracą na stanowisku Starszego Inżyniera Rozwoju Procesów. Osoba na tym stanowisku będzie członkiem globalnego zespołu ds. technologii procesowej i inżynierii. Praca przy wielu projektach inwestycyjnych i usprawniających.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży motoryzacyjnej. Wyróżnia się innowacyjnym podejściem do zrównoważonego rozwoju oraz zaangażowaniem w tworzenie stabilnego miejsca pracy.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za wdrażanie nowych technologii- transfer koncepcji R&D do wykonywalnego projektu i masowej produkcji
  • Współpraca z dostawcami, kontraktorami oraz zespołami produkcyjnymi w zakresie integracji nowych technologii z procesem produkcji
  • Przygotowanie, prowadzenie i akceptacja dokumentacji procesowej
  • Koordynacja współpracy między działem R&D, działem inżynieryjnym i produkcyjnym, zapewnienie wsparcia dla zespołów uruchomieniowych
  • Rozwiązywanie i analiza przyczyn problemów w procesie
  • Ocena nowych technologii i poszukiwanie dostawców, ciągłe ulepszanie i wprowadzanie innowacji w dziedzinie technologii katodowej

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: inżyniera procesowa, inżynieria chemiczna, inżynieria mechaniczna
  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji inżynierii procesowej, takiej jak P&ID, PFD, PCP, bilans masy i energii, URS, rysunki 2D/3D
  • Znajomość oprogramowania CAD
  • Doświadczenie w pracy w branży chemicznej
  • Doświadczenie we wprowadzaniu nowych procesów i urządzeń, w tym zmian 4M
  • Znajomość procesów bezpieczeństwa chemicznego, ATEX, zapobiegania narażenia na pyły
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego- raportowanie, codzienna komunikacja
  • Otwartość na wyjazdy służbowe poza granice kraju
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne oraz komunikacyjne, samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji
  • Mile widziane: znajomość narzędzi Aspen, Metsim, HSC Chemistry, znajomość technologii katodowej, doświadczenie w produkcji materiałów proszkowych

Oferujemy

  • Praca w projekcie greenfield- tworzenie standardów pracy od podstaw, możliwość wzrastania i zdobywania doświadczania wraz z rozwojem organizacji
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bonusy roczne
  • Dofinansowanie do dojazdów do pracy
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków w pracy)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Nysa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page