Starszy Inżynier ds. jakości

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Legnica, dolnośląskie

Miejsce pracy: Legnica

Zadania:

  • Udział w opracowywaniu standardów jakościowych
  • Przeglądanie wymagań klienta i zapewnianie, że są spełniane
  • Zapewnianie, że wyroby spełniają międzynarodowe i krajowe normy oraz są zgodne ze specyfikacją
  • Rejestrowanie, dystrybucje i analizowanie zgłoszeń i reklamacji od klienta
  • Przygotowywanie raportów 8D do klientów
  • Nadzór nad reklamacjami do dostawców
  • Zapewnienie jakości dostawców
  • Udział w analizie niezgodności, nadzór nad działaniami korygującymi i zapobiegawczymi
  • Udział w PFMEA
  • Tworzenie dokumentacji jakościowej
  • Wykonywanie audytów wewnętrznych zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami
  • Nadzór nad audytami LPA, procesu i produktu
  • Zapewnienie PPAP od dostawców oraz dla klientów
  • Zapewnienie kontroli dostaw i kontroli wyrobu gotowego
  • Nadzór nad materiałami, półwyrobami i wyrobami niezgodnymi
  • Nadzór nad podległymi pracownikami
  • Szerzenie świadomości jakościowej

Wymagania:

  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Minimum 2-letnie doświadczenie jako starszy inżynier/ inżynier jakości
  • Kompetencje miękkie, pozwalające na umiejętne zarządzanie grupą osób
  • Ukończenie studiów inżynierskich, najlepiej w obszarze chemicznym/ zarządzania/ jakości
  • Umiejętność przygotowywania raportów 8D, tworzenia dokumentacji jakościowej
  • Umiejętność opracowywania raportów jakościowych
  • Znajomość systemów jakościowych

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u naszego Klienta
  • Rynkowe wynagrodzenie podstawowe + dodatki
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku (dostęp do szkoleń)
  • Możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych, tj. paczki świąteczne, spotkanie integracyjne, pikniki rodzinne, inicjatywy dobroczynne, program rekomendacji pracowników, dofinansowanie letniego wypoczynku, karty MultiSport, nauki języków obecnych, posiłków

Oferta dotyczy pracy stałej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials