Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/2617

Obowiązki:

KONTROLA WARUNKÓW PRACY. PRESTRZEGANIE PRZEPISÓW I ZASAD BHP. INFORMOWANIE PRACODAWCY O STWIERDZONYCH ZAGROŻENIACH ZAWODOWYCH. SPORZĄDZANIE ANALIZY STANU BHP. UDZIAŁ W OPRACOWYWANIU PLANÓW MODERNIZACJI I ROZWOJU ZAKŁADU. UDZIAŁ W USTALANIU OKOLICZNOŚCI I PRZYCZYN WYPADKÓW PRZY PRACY. WSPÓŁPRACA Z LABORIATAMI UPOWAŻNIONYCH DO DOKONYWANIA BADAŃ I POMIARÓW CZYNNIKÓW SZKODLIWYCH DLA ZDROWIA. UDZIAŁ W DOKONYWANIU OCENY RYZYKA ZAWODOWEGO.

WYMAGANE: WYKSZTAŁCENIE MINIMUM ŚREDNIE W ZAWODZIE- TECHNIK BHP LUB WYŻSZE O KIERUNKU BHP. 3 LATA PRACY PRZY WYKSZTAŁCENIU ŚREDNIM- STAŻ PRACY W SŁUŻBIE BHP.

MIEJSCE PRACY I KONTAKT OSOBISTY - JEDNOSTKA WOJSKOWA 2901 - PODJUCHY UL. METALOWA 39, TELEFONICZNY - 261 4545 40

Miejsce pracy: METALOWA 39, 70-727 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: BRAK

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy