Starszy audytor wewnętrzny

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, poszukujemy zmotywowanych kandydatów do pracy na stanowisku Starszego Audytora Wewnętrznego, którzy będą zainteresowani pracą na rynku polskim i europejskim.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma z branży produkcyjnej o renomowanej pozycji na rynku polskim i międzynarodowym.

Opis stanowiska

Nasz Klient poszukuje kandydatów, którzy będą zainteresowani dołączeniem do międzynarodowego zespołu audytorów, którzy są odpowiedzialni za przeprowadzanie badań dla spółek na terenie Europy. Projekty dotyczą przede wszystkim "fraud risk", zlecane przez zarząd danego zakładu. Miejsce pracy na co dzień to Poznań, pojawia się jednak około 6 wyjazdów rocznie do zakładów firmy za granicą na terenie Europy.

  • Przygotowanie planu audytu - ocena obszarów podlegających badaniu i ryzyk,
  • Przeprowadzanie badania zgodnie z przygotowanym planem,
  • Przygotowywanie raportów z wykonanego badania, wraz z wykazem obszarów ryzykownych i propozycjami rozwiązań,
  • Wewnętrzna kontrola - prowadzenie audytu zgodnie z obowiązującymi procedurami,
  • Przeprowadzanie weryfikacji czy obszary wymagające poprawy zostały zmodyfikowane wraz z przedstawionymi rekomendacjami,
  • Udział w dodatkowych projektach związanych z analizą ryzyka, zmian w regulacjach finansowych, wprowadzaniu nowych procedur,
  • Analiza procesów biznesowych i szukanie obszarów do poprawy,
  • Bycie mentorem dla innych działów w obszarze finansów.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: ekonomia, finanse i rachunkowość lub pokrewne,
  • Mile widziane dodatkowe certyfikaty: ACCA, CIA,
  • Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze audytu operacyjnego i finansowego,
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w biznesie, mile widziane w środowisku produkcyjnym,
  • Dobra znajomość zasad rachunkowości zgodnie z US GAAP i IFRS,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - praca w dziale międzynarodowym, codzienna komunikacja w języku angielskim,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office,
  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów i weryfikację ryzyk,
  • Orientacja na szczegóły, umiejętność multitasking, umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych około 30% czasu pracy.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia wraz z pakietem benefitów pozapłacowych,
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowych projektach,
  • Duża szansa na rozwój swoich kompetencji w niestandardowych projektach.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page