Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0363

Obowiązki:

Szczegóły oferty
Do zakresu zadań pracownika należeć będzie całokształt spraw związanych z opracowaniem planów rzeczowo-finansowych wydatków i dochodów związanych z funkcjonowaniem Zarządu Dróg Wojewódzkich (ZDW), na bieżące utrzymanie dróg, drogowych obiektów inżynierskich i inwestycji oraz bieżąca analiza i ocena efektywności wykorzystania środków finansowych, a w szczególności:
1) opracowywanie zbiorczych rocznych i wieloletnich projektów planów finansowych na podstawie jednostkowych projektów otrzymanych z komórek i jednostek organizacyjnych,
2) przygotowywanie wniosków o zmianę planie finansowym ZDW zgodnie z klasyfikacją paragrafów wydatków, dochodów, przychodów i środków w oparciu o wnioski otrzymane z komórek i jednostek organizacyjnych,
3) dokonywanie aktualizacji planu finansowego po otrzymaniu pism z jednostki nadrzędnej informujących o zmianach,
4) prowadzenie bieżącej analizy realizacji wydatków i dochodów budżetowych w odniesieniu do planu finansowego,
5) współdziałanie z komórkami i jednostkami organizacyjnymi w zakresie planowania zadań drogowych realizowanych wspólnie z innymi jednostkami samorządu terytorialnego,
6) przygotowywanie okresowych sprawozdań na temat realizacji planowanych zadań przez ZDW w zakresie ustalonym przez Dyrektora oraz jednostkę nadrzędną.
7) wykonywanie innych zadań zleconych przez Kierownika Zespołu ds. planowania wynikających ze specyfiki pracy Zespołu.
godziny pracy 7-15

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • a. Wymagania niezbędne:1. Wykształcenie: wyższe I stopnia.2. Znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych.3. Dokładność, opanowanie, systematyczność, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, zdolność szybkiego podejmowania decyzji.4. Niekaralność prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.5. Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych.6. Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na wskazanym stanowisku.7. Umiejętność pracy na komputerze, obsługa programu Microsoft Office.8. Obywatelstwo polskie, z zastrzeżeniem art. 11 ust. 2 i 3 ustawy o pracownikach samorządowych.b. Wymagania pożądane:1. Wykształcenie: wyższe ekonomiczne.2. Doświadczenie zawodowe: minimum 1 rok stażu pracy o charakterze zgodnym z wymaganiami na stanowisku.3. Znajomość zagadnień z zakresu finansów publicznych.

Miejsce pracy: Pstrowskiego 28b, 10-602 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: -https://bip.zdw.olsztyn.pl/3161-menu/praca-w-zdw/nab%C3%B3r-na-wolne-stanowiska.html

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Ubezpieczenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy