STANOWISKO DS. OBSŁUGI SEKRETARIATU (REFERENT/ INSPEKTOR)

Zakład Karny w Czerwonym Borze

Czerwony Bór, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0084

Obowiązki:

Przyjmowanie i sprawdzanie korespondencji wpływającej;
Ewidencjonowanie korespondencji wpływającej;
Przyjmowanie, ewidencjonowanie wysyłanej korespondencji do ekspedycji;
Prowadzenie ewidencji kosztów wysyłki korespondencji;
Inne obowiązki zlecone przez kierownika jednostki.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • WYMAGANIA NIEZBĘDNE: -pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych, - rękojmia prawidłowego wykonywania powierzonych zadań, - kandydat nie może być skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe, nie został wydany wobec niego prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, a także nie toczy się przeciwko niemu postępowanie karne o takie przestępstwo, - wykształcenie minimum średnie, - umiejętność samodzielnego planowania i organizowania pracy własnej, - umiejętność komunikacji interpersonalnej, - umiejętność radzenia sobie ze stresem i rozwiązywania problemów, - umiejętność współpracy i budowania dobrych relacji w miejscu pracy, rzetelność, kultura osobista, dyskrecja. WYMAGANIA DODATKOWE: - doświadczenie zawodowe na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków. PREFERENCJE: - biegła obsługa komputera; urządzeń biurowych.

Miejsce pracy: 18-400 Czerwony Bór 2, powiat: zambrowski, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane podjęciem pracy, składają osobiście w Zakładzie Karnym w Czerwonym Borze lub drogą pocztową (korespondencja winna być kierowana na adres: Zakład Karny w Czerwonym Borze, Czerwony Bór 2, 18-400 Łomża) do dnia 7 lutego 2020r. (liczy się data nadania korespondencji) z dopiskiem: NABÓR DO PRACY NA STANOWISKO DS. OBSŁUGI SEKRETARIATU. - list motywacyjny oraz CV, - świadectwa pracy z poprzednich miejsc pracy, - dokumenty potwierdzające posiadane wykształcenie, - dokumenty potwierdzające kwalifikacje zawodowe i specjalistyczne. Kandydaci mogą dodatkowo przedłożyć inne dokumenty, w szczególności: - potwierdzające dodatkowe umiejętności, - potwierdzające osiągnięcia zawodowe i naukowe, - opinie polecające. Wszystkie dokumenty powinny być złożone w formie kserokopii. O terminie rozmowy kwalifikacyjnej wybrani kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie. Dyrektor zastrzega możliwość przerwania procesu rekrutacji. Integralną część ogłoszenia stanowi informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych dla uczestników naboru na wolne stanowisko pracy stanowiąca załącznik do ogłoszenia. Dodatkowych informacji udziela komórka kadrowa Zakładu Karnego w Czerwonym Borze pod numerem telefonu (86) 2153581 do 84 lub (86) 2166244 wew.536 i 507. *szczegóły oferty pracy znajdują się również na stronie: https://www.sw.gov.pl/praca-oferta/zaklad-karny-czerwony-bor-ogloszenie-o-naborze-na-stanowisko-ds-obslugi-sekretariatu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy