ST. REFERENT/ REFERENT DS. FINANSOWO - KSIĘGOWYCH - KASJER

Zarząd Dróg Powiatowych w Ostródzie

Ostróda, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0394

Obowiązki:

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:
1. Faktury i rachunki obce sprawdzać pod względem rachunkowym.
2. Dowody finansowe, opisane i podpisane przez osoby upoważnione, według instrukcji obiegu dokumentów, upinać w paczki z zachowaniem chronologii.
3. Dekretacja dowodów finansowych.
4. Sporządzanie dowodów wewnętrznych typu Polecenie księgowania.
5. Prowadzenie ksiąg rachunkowych księgowanie operacji gospodarczych za pomocą komputera na podstawie programu komputerowego FK Finansowo - Księgowego.
6. Sporządzanie przelewów bankowych i przesyłanie przekazem elektronicznym.
7. Sporządzanie deklaracji PFRON.
8. Obsługa kasy w ZDP Ostróda.
9. Pełnienie dyżurów zimowego utrzymania dróg.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania niezbędne:1. Obywatelstwo polskie.2. Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych.3. Nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.4. Cieszy się nieposzlakowaną opinią.5. St. Referent: a) wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym lub administracyjnym . b) wykształcenie średnie o profilu ekonomicznym i staż pracy minimum 2 lata o charakterze zgodnym z wymaganiami na tym stanowisku .6. Referent:a) wykształcenie średnie o profilu ekonomicznym lub administracyjnym.Wymagania dodatkowe: 1. Zanjomość ustawy o rachunkowości, ustawy o finansach publicznych.2. Co najmniej 2 letni staz pracy w jednostkach samorządu terytorialnego.3. Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w administracji drogowej.4. Znajomość obsługi komputera(pakiet MS Office) na poziomie średniozaawansowanym.5. Odpowiedzialność, dokładność i sumienność.6. Łatwośc w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich.7. Umiejętnośc pracy w zespole oraz radzenie sobie w sytuacjach stresowych.

Miejsce pracy: Grunwaldzka 62a, 14-100 Ostróda, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: 1. Życiorys (CV).2. Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie.2. List motywacyjny.3. Kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje i staż zawodowy.4. Własnoręcznie podpisane oświadczenia: o niekaralności oraz o posiadaniu zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych.Wymagane dokumenty w zamkniętej kopercie i własnoręcznie podpisane, należy składać do dnia 11.03.2024 r. w siedzibie Zarządu Dróg Powiatowych w Ostródzie, ul. Grunwaldzka 62 A, 14-100 Ostróda lub za pośrednictwem poczty.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Ubezpieczenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy