CEE Experts by L.M.International Group Sp. z o.o.
Kim jesteśmy
W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.

Od tego momentu poza usługami rekrutacyjnymi świadczymy dodatkowo serwisy dla sektora handlu jak np. tajemniczy klient, zarządzanie magazynami czy e-platforma handlowa. W obszarze HR jesteśmy postrzegani jako eksperci w dziedzinie rekrutacji dla firm BPO/SSC. Dodatkowo posiadamy własne aplikacje badające rozwój talentów, osobowość pracownika, przeprowadzające wirtualne rozmowy rekrutacyjne czy udzielające rekomendacji kandydatowi.

SSC/BPO Księgowy

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki na stanowisku:

Księgowanie faktur kosztowych krajowych i zagranicznych
Wprowadzanie do systemu i księgowego wyciągów bankowych
Wystawiani faktur sprzedaży na podstawie sporządzonego w systemie zamówienia
Przygotowywanie płatności
Kontrola sald należności i zobowiązań, wyjaśnianie nieścisłości
Kontakt z klientami zewnętrznymi/wewnętrznymi w języku obcym
Udział w zamknięciu miesiąca
Tworzenie raportów i zestawień

Oczekiwania wobec kandydatów:

Wykształcenie wyższe (preferowane: finanse, księgowość, rachunkowość, ekonomia bądź pokrewne)
Doświadczenie w obszarze księgowości międzynarodowej (SSC/BPO) między 1-4 lata (poziom stanowiska proponowany wg stopnia zaawansowania doświadczenia)
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (codzienna praca w środowisku międzynarodowym)
Znajomość jednego z języków: niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, będzie dodatkowym atutem,.
umiejętności samodzielnego identyfikowania i rozwiązywania problemów oraz wyszukiwania optymalnych rozwiązań
Praktyczna znajomość MS Excel oraz programów SAP

Nasi partnerzy biznesowi oferują:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym na czas nieokreślony)
Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
Kompleksowy program wdrożeniowy
Klarownia ścieżka rozwoju i awansu (ścieżki karier)
Dofinansowanie do kursów podnoszących kwalifikacje
Możliwość częściowej pracy zdalnej
Pakiet benefitów (prywatna opieka zdrowotna, Multisport, MyBenefit System, karta lunchowa, Vouchery, ubezpieczenia grupowe etc.)

Zainteresowany/a? Zaaplikuj korzystając z przycisku poniżej.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

’Przesyłając swoje dane osobowe w postaci CV i/lub listu motywacyjnego na adres email, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych poprzez firmę CEE Experts by L.M. International Group sp. z o. o. zgodnie z postanowieniami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Ponadto oświadczam, że podane przeze mnie dane są kompletne, zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich.’

Przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. W każdym czasie możesz zgodę odwołać. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Więcej informacji dostępne tutaj: http://ceeexperts.pl/pl/polityka-prywatnosci/

Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie przesyłaj CV.