Opis stanowiska pracy

Sanpro Synergy to zespół ludzi z pasją, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko SPRZEDAWCA

Do pracy w WROCŁAW ( ul. Grabiszyńska )

Zakres obowiązków na tym stanowisku będzie obejmował:

- lokowanie asortymentu na półkach i dbanie o prawidłową ekspozycję

- sprawdzanie terminu ważności produktów oraz cen produktów

- przygotowywaniem towarów do sprzedaży

- rejestrację sprzedaży

- obsługę klienta

Wymagania

Zachęcamy do aplikowania osoby, które:

- posiadają doświadczenie w handlu na stanowisku sprzedawcy

- potrafią obsługiwać kasę fiskalną, komputer oraz kolektor

- są odpowiedzialne

- poszukują pracy na dłuższy okres

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie