Opis stanowiska pracy

adidas Poland poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

SPRZEDAWCA

miejsce pracy: Wrocław

Jeżeli:

  • Tak jak my interesujesz się sportem, modą i najnowszymi trendami.
  • Lubisz pracę z ludźmi i kontakt z klientem.
  • Chcesz rozwijać się w sprzedaży.
  • Jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie zmianowym.
  • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym.

Nie czekaj i dołącz do naszego zespołu,

zdobywaj doświadczenie wśród ludzi z pasją do sportu i mody!

Poznasz nasze produkty, sposób funkcjonowania sklepu oraz zapoznamy Cię z profesjonalną obsługą klienta i sprzedaży.

Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu?

  • Oferujemy ciekawą pracę w międzynarodowej marce sportowej.
  • Zapewniamy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjny system wynagradzania i rozbudowany pakiet socjalny (karta medyczna & sportowa, ubezpieczenia).
  • Organizujemy system profesjonalnych szkoleń dających możliwość rozwoju zawodowego.
  • Dajemy szanse rozwijania umiejętności w zakresie profesjonalnej obsługi klienta, visual merchandisingu, tworzenia i prowadzenia szkoleń.
  • Umożliwiamy korzystanie ze zniżki pracowniczej na zakupy w sklepach firmowych.
  • Zapewniamy firmowe ubranie pracownicze.

Brzmi dobrze? Aplikuj i bądź częścią naszego jutra.

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

POPRZEZ SPORT ZMIENIAMY ŻYCIE

Prezentacja firmy

For over 80 years we have been part of the world of sports on every leve... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Inne