Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Galeria Katowicka

Salon renomowanej marki Maxi-Cosi poszukuje kandydatek/ów na stanowisko:

SPRZEDAWCA

Opis stanowiska:

  • sprzedaż i montaż fotelików samochodowych, wózków dziecięcych i innych akcesoriów
  • pomoc klientom w wyborze i doborze towaru
  • profesjonalna obsługa klienta
  • przygotowanie towarów do sprzedaży
  • dbanie o właściwą ekspozycję towarów
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w branży dziecięcej

Wymagania:

  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • otwartość oraz pozytywne nastawienie do ludzi
  • dyspozycyjność i zaangażowanie w pracę
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność obsługi komputera i kasy fiskalnej
  • mile widziane osoby po 30 roku życia, nieuczące się

Oferujemy:

  • umowę na pełny etat
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • odpowiednie przeszkolenie
  • pracę w miłym zespole

Prezentacja firmy

Dorel Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Dorel Ind... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Inne, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi