Sprzedawca w sklepie internetowym

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Żywiec, śląskie

Miejsce pracy: Żywiec

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, konkurencyjnej rynkowo firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat bezpośrednio w firmie
  • Stałe godziny pracy: 7:00-15:00
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego i posiadanej wiedzy (min. 2700 PLN netto na start)
  • Miłą atmosferę

Wymagania:

  • Biegła obsługa komputera
  • Znajomość części samochodowych - warunek konieczny
  • Wiedza z zakresu mechaniki umożliwiająca sprawne opisywanie wystawianych części m.in. wskazywanie modeli, do których dany element może pasować - warunek konieczny
  • Umiejętność podstawowej obróbki zdjęć
  • Znajomość portali aukcyjnych i porównywarek cenowych
  • Wiedza na temat sprzedaży online
  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy
  • Uczciwość i punktualność

Zadania:

  • Wystawianie części samochodowych na portalach aukcyjnych
  • Redagowanie opisów wystawionych części, wykonywanie i edytowanie zdjęć
  • Uzupełnianie danych potrzebnych do prawidłowej sprzedaży
  • Poprawianie/ przecenianie aukcji już istniejących

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials