Sprzedawca w hurtowni budowlanej

Jelenia Góra, Legnica, dolnośląskie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Główne zadania:

  • Kompleksowa obsługa Klienta w zakresie sprzedaży produktów
  • Realizacja planu sprzedażowego w punkcie handlowym,
  • Przyjęcia towarów z magazynu głównego, rozłożenie na półkach, inwentaryzacja dzienna,
  • Aktywne promowanie nowości pojawiających się w ofercie firmy.

Wymagania:

  • Znajomość podstawowych procesów handlowych, technik prezentacji produktów
  • Umiejętność obsługi komputera i programów sprzedażowych,
  • Zdolność realizacji celów, komunikatywność
  • Mile widziane doświadczenie jako handlowiec w marketach budowlanych

Oferujemy:

  • Praca od pon-pt (7:30 - 16:00)
  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Szkolenia stanowiskowe i wdrożeniowe,
  • Narzędzia niezbędne do pracy (komputer, telefon),
  • Pakiet benefitów pozapłacowych, m. in. karta multisport, prywatna opieka medyczna.

Oferta dotyczy pracy stałej.

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku... wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie