SPRZEDAWCA *SKLEP BHP* od zaraz

Guard 360 sp. z o. o.

30-094 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukiwana osoba do prowadzenia sklepu stacjonarnego oraz internetowego z asortymentem BHP, lokalizacja ścisłe centrum, dogodny dojazd komunikacją miejską, bezpłatny parking dla pracowników. Godziny pracy od pon do pt 8-16.

Wymagania

Wykształcenie min średnie.
Komunikatywność oraz miła aparycja.
Dyspozycyjność w godzinach działania sklepu.
Doświadczenie w branży, prawo jazdy kat B oraz znajomość języka angielskiego będą dodatkowym atutem.

Aplikacje (CV wraz ze zdjęciem) prosimy przesyłać za pośrednictwem portalu.

Prezentacja firmy

Firma Guard 360 jest producentem oraz dystrybutorem szerokiego asortymen... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie