Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/10/2018.

SPRZEDAWCA SIECI WŁASNEJ

Bydgoszcz, pomorskie

Totalizator Sportowy

Opis stanowiska pracy

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. do Oddziału Bydgoszcz poszukuje osób na stanowisko:

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Realizacja planu sprzedaży,
  • Przyjmowanie od grających zakładów gier liczbowych, loterii pieniężnych oraz innych usług zgodnie z przyjętymi standardami obsługi klienta,
  • Wypłaty wygranych,
  • Informowanie i wspieranie klientów w zakresie produktów oraz procedur obowiązujących w Spółce,
  • Udział w projektach związanych z testowaniem nowych produktów i usług realizowanych przez Spółkę w punkcie sprzedaży,
  • Dbałość o wysoki poziom estetyczny punktu sprzedaży, dostępność materiałów informacyjno-reklamowych Spółki,
  • Rozliczanie utargu zgodnie z przepisami wewnętrznymi Spółki.

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży, mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów LOTTO,
  • Doświadczenie w pracy zgodnie ze standardami sprzedaży,
  • Nastawienie na osiąganie rezultatów zgodnie z wytyczonymi celami,
  • Pracowitość, rzetelność, odpowiedzialność i terminowość,
  • Umiejętność współpracy z ludźmi.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę,
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o silnej, ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość osobistego rozwoju i stałego podwyższania swoich kwalifikacji zawodowych,
  • Dobre wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny.

Totalizator Sportowy to nowoczesna firma z tradycjami, która działa nieprzerwanie od 60... lat na polskim rynku gier losowych. Naszą misją jest bycie innowacyjnym liderem na rynku gier losowych w Polsce wyznaczającym kierunki rozwoju dla całej branży. Pełną informację o nas znajdziesz na naszej stronie internetowej www.totalizator.pl.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Praca dla studenta , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Obsługa klienta