Sprzedawca Martes Sport - umowa zlecenie

Nowy Sącz, małopolskie

Martes Sport Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie
  • Elastyczny grafik
  • Zgrany i przyjazny zespół
  • Możliwość awansu w ramach struktury firmy

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Profesjonalna obsługa klienta
  • Przygotowanie towaru do sprzedaży
  • Dbałość o porządek oraz atrakcyjną ekspozycję

Szukamy osób, które:

  • Lubią pracę zespołową
  • Łatwo nawiązują kontakt
  • Angażują się w powierzone obowiązki
  • Są dyspozycyjne

Jesteśmy producentem oraz importerem odzieży, obuwia oraz akcesoriów sportowych... renomowanych marek. Zaopatrujemy placówki sklepowe w całym kraju, w wyroby takich firm jak: Arena, Colmar, Elbrus, Hi-Tec, Iguana, Magnum oraz akcesoria firmy Nike. Dysponujemy szeroką gamą produktów najwyższej jakości dla różnych dziedzin aktywności fizycznej. Trekking, sporty zimowe, pływanie, rower, to jedne z wielu dyscyplin, dla których technologie stosowane w naszych produktach są w stanie zapewnić duży komfort i bezpieczeństwo.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2021
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie