Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 11/12/2017.

Sprzedawca - kasjer

Częstochowa, śląskie

Abra S.A.

Opis stanowiska pracy

Jeżeli:

  • Chcesz nauczyć się profesjonalnej sprzedaży lub pochwalić się swoim cennym doświadczeniem w tym zakresie
  • Lubisz rozmawiać z ludźmi i chętnie im pomagasz
  • Poszukujesz swojego miejsca na dłużej
  • Satysfakcjonuje Cię system wynagrodzenia doceniający Twoje zaangażowanie – podstawa + premia od indywidualnej sprzedaży
  • Używasz komputera w życiu codziennym

A jeśli do tego jeszcze:

  • Wyzwania motywują Cię do działania
  • Swoją energią i uśmiechem zarażasz innych ludzi
  • Dobrze pracuje Ci się w zespole

Dołącz do nas.

Twoje zadania:

  • Doradzaj i pomagaj Klientowi w wyborze asortymentu
  • Sprzedawaj produkty – od wielkości sprzedaży zależy Twoja premia
  • Buduj przyjazne relacje z Klientem

Wymagania

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie w systemie podstawa + prowizja sprzedażowa
  • Pakiet usług medycznych w prywatnej placówce (po pół roku)
  • Szkolenia i rozwój

Chcemy Cię poznać. A Ty – Chcesz poznać nas?

Kliknij w przycisk ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje CV. Czekamy na Ciebie!

Abra SA to stale rozwijająca się sieć sklepów meblowych, część międzynarodowego koncernu... JD Group, posiadająca obecnie 70 sklepów na terenie całej Polski   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Obsługa klienta , Praca Inne , Praca Sprzedaż detaliczna / Handel , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi