Sprzedawca-Doradca Klienta

Piękne Meble

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

ART TOP piękne meble lider na rynku mebli domowych i biurowych poszukuje osób ambitnych i zmotywowanych na stanowisko:

SPRZEDAWCA - Doradca Klienta

Do zadań będzie należało:

  • pasji do aktywnej sprzedaży
  • zainteresowania potrzebami ludzi w domach, biurach i urządzaniem wnętrz
  • komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów
  • wysokiej kultury osobistej i umiejętności budowy trwałych relacji z klientami
  • znajomości technik sprzedaży i obsługi klienta
  • uśmiechu, entuzjazmu, dokładności, rzetelności, systematyczności
  • poczucia estetyki i zainteresowanie nowoczesnym designem
  • obsługi komputera - programy biurowe
  • mile widziana znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego,
  • plan pracy dostosowany do potrzeb pracownika
  • zakupy na preferencyjnych warunkach
  • pracę w miłej, rodzinnej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem

Prezentacja firmy

ART TOP piękne meble zajmuje się od 1991 roku kompleksowym wyposażaniem ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
5 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia od wyników sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie