Sprzedawca- doradca klienta

Gi Group Poland S.A.

Poznań, wielkopolskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Poznań
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • obsługa klienta według określonych standardów wewnętrznych,
  • aktywne doradztwo i pomoc w wyborze produktu,
  • dbanie o ekspozycję towarów i estetykę sklepu.

CZEGO OCZEKUJEMY?

Czego oczekujemy?

  • minimum dwuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu relacji,
  • dobrej organizacji pracy i odpowiedzialności,
  • zapraszamy do aplikowania CV osoby, które lubią pracę w handlu i poszukują zajęcia na dłuższy okres czasu, docelowo na stałe.

CO OFERUJEMY?

  • zatrudnienie bezpośrednio przez klienta,
  • wynagrodzenie początkowe 4500 zł brutto,
  • po okresie próbnym podwyżkę do 5000 zł brutto plus premie.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.