SPRZEDAWCA / AKCESORIA MOTOCYKLOWE

POWER TEAM

Nowy Tomyśl, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • obsługę Klienta,
  • kontak telefoniczny oraz e-mailowy z klientami sklepu
  • rozkładanie i uzupełnianie towaru w salonie,
  • obsługa stanowiska kasowego i sprzedaż produktów
  • zwiększanie sprzedaży poprzez dbanie o satysfakcję Klientów,
  • utrzymywanie porządku na swoim stanowisku pracy
  • znajomość standardów ekspozycji towaru, umiejętność ich wykorzystania i wdrażanie nowych, własnych rozwiązań
  • dbanie o wizerunek salonu POWER TEAM,
  • czynne uczestnictwo w tworzeniu zintegrowanego i efektywnego zespołu.

Wymagania

Od Kandydatów wymagamy:

  • zainteresowanie branżą motocyklową.
  • komunikatywność (dobry i łatwy kontakt z klientem)
  • odpowiedzialność, rzetelność i uczciwość,
  • optymistyczne nastawienie do życia,
  • entuzjazm i zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w grupie oraz podejmowania samodzielnych decyzji

dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w branży motocyklowej
  • doświadczenie na stanowisku sprzedawcy/handlowca/doradcy klienta
  • posiadanie własnego motocykla

W zamian oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • satysfakcję zawodową,
  • Przyjazną atmosferę pracy opartą na partnerskich zasadach

Osoby zainteresowane prosimy przesłać CV oraz list motywacyjny

Dziękujemy za wszystkie przesłane CV.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez Nas aplikacje.

Prezentacja firmy

POWER TEAM to firma zajmująca się branżą motocyklową. Działamy na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
na stałe
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 100PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
wynagrodzenie i premie naliczane są w zależności od zaangażowania i efektów pracy
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi