Sprzątanie - zapraszamy osoby niepełnosprawne

Probet Sp. z o.o.

Zawiercie, śląskie

Od: Probet Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Zawiercie

 Firma Probet Sp. z o.o., Lider aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych oraz świadczenia kompleksowych usług z zakresu HR dla firm poszukuje kandydata na stanowisko:

 Pracownik sprzątający

 Miejsce pracy: Zawiercie ul. technologiczna

 Kontakt tel. 789495533
 Zapraszamy osoby niepełnosprawne do aplikowania

 Oferujemy:

 Umowa o prace

 Praca od poniedziałku do piątku 6-14/14-22

 terminowe wynagrodzenie 4242 zł brutto

 Obowiązki:

 sprzątanie biur i sanitariatów

 Oczekujemy:

 chęci do pracy.

 mile widziane doświadczenie w pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.